ניהול רכש בארגונים

ניהול רכש בארגונים

ניהול רכש במיקור חוץ ע"י מומחים מנוסים שכיהנו בתפקידי רכש בכירים, פותח לארגונך צוהר לחיסכון משמעותי בזמן ובכסף.

כאשר המזכירה או הקניינים בארגון עמוסים באינספור משימות, עלולים להתפספס תהליכי רכש שיקטינו הוצאות מיותרות. מתוך הבנה זו הקמנו את מחלקת הרכש של Nito Tech: מומחי רכש בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים, הממוקדים אך ורק בייעול תהליכי הרכש בארגון לצורך מקסום פוטנציאל החיסכון. ניהול הרכש במיקור חוץ מבוסס על "תכנית חיסכון", שיטת העבודה שחוסכת עד עשרות אחוזים בעלויות הרכש.

אילו אפשרויות עומדות בפניך למקסום פוטנציאל החיסכון באמצעותנו?

איתור הזדמנויות מעבר לים

חיסכון משמעותי בעלויות הרכש עובר פעמים רבות דרך פנייה לשווקים בינלאומיים: מכיוון שההיצע מעבר לים כמעט בלתי מוגבל, היכולת למצוא חלופות זולות באמצעות פנייה לספקים בחו"ל גדלה באופן ניכר.

בעזרת צוות רב לאומי שמנהל קשר שוטף עם שווקים בינלאומיים, מומחי הרכש של ניטו טק ישמחו לאתר גם עבור הארגון שלך את החלופות הטובות ביותר מעבר לים. במסגרת מיפוי החלופות ננהל משא ומתן מניב, שלאחריו במידת הצורך נייבא עבורך את המוצרים (כולל שינוע ימי או אווירי, עמילות נכס וביצוע כל הפעולות הנחוצות להבאת מוצר עד פתח המפעל).

מקסום אפשרות במשא ומתן

מומחיות של עשרות שנים בניהול תהליכי משא ומתן מורכבים, מאפשרת למומחי הרכש שלנו להשיג את התנאים הטובים ביותר עבור הארגון שלך.

חיסכון זמן יקר

איתור ופתיחת צווארי הבקבוק שמייצרים עיכובים מיותרים בתהליכי העבודה: באמצעות ניתוח המצב הקיים, נייעל את תהליכי הרכש באופן שיחסוך לעובדי הארגון זמן יקר ויפנה להם זמן יקר לביצוע פעולות יותר פרודוקטיביות.

באפשרותנו לייעל תהליכי רכש של פרויקטים נקודתיים, או לתפקד על תקן מנהלי הרכש של הארגון.

רוצה למקסם את פוטנציאל החיסכון בארגון?

פרטי התקשרות
ניטו-טק
שירותי רכש מתקדמים

ניטו טק בע"מ

הבעש"ט 6 לוד

טל: 08-5791782

מייל: [email protected]

צרו איתנו קשר