אודות

רוצה לגלות מהו פוטנציאל החיסכון בארגון שלך?

הפתרון שיאפשר לך לגלות האם הוצאות החברה גבוהות מדי, ואיך ניתן לחסוך עד עשרות אחוזים בעלויות שרשרת

לאורך השנים פגשנו מנכ"לים וסמנכ"לים שהרגישו כי ההוצאות לאורך שרשרת האספקה גבוהות ממה שצריך. בשיחות אלו הבנו עד כמה גבוה הצורך בגוף מיומן, שיעניק לחברה ולעובדיה את הכלים לחיסכון אפשרי של עשרות אחוזים בעלויות השונות של שרשרת האספקה: מעלויות הרכש ועד עלויות הלוגיסטיקה וניהול המלאי.

מתוך צורך זה הקמנו את חברת Nito Tech, ואיגדנו את הניסיון המצטבר בשווקים המקומיים והבינלאומיים לכדי "תכנית חיסכון": שיטת עבודה מוכחת, שחוסכת כבר היום סכומים משמעותיים לארגונים אותם אנו מלווים.

איך לקבל את התמורה הגבוהה ביותר למחיר?

השיטה שפיתחנו מבוססת על ניתוח פוטנציאל החיסכון בארגון ובניית תכנית פעולה, שתוביל לשיפור תהליכי עבודה, חיסכון בזמן יקר, צמצום הוצאות מיותרות ובשורה התחתונה: להגדלת שורת הרווח.

לשם כך בנינו צוות רב לאומי המאויש ע"י מומחי רכש וניהול מו"מ מכל רחבי העולם, לרבות מומחים שכיהנו במשך עשרות שנים בתפקידי רכש בכירים בחברות בינלאומיות מובילות. בצוות שלנו אפשר למצוא אנשי מקצוע שהגיעו מארצות שונות דוגמת ארצות הברית, רוסיה, איטליה, אוסטרליה, הונגריה, ניו זילנד ועוד. מומחים אלה מכירים מקרוב את השווקים, השפה והמנטאליות במדינות המוצא, בצורה שמאפשרת להם למקסם את המשא ומתן מול ספקים רבים ברחבי העולם.

ברשת הקשרים הבינלאומית שיצרנו, אנחנו משתמשים כדי לחסוך בעלויות הרכש באמצעות ניסיון רב בניהול מו"מ ובניהול מכרזים בארץ ובחו"ל, הובלת תהליכי התייעלות בארגונים ובאמצעות הניסיון העשיר בניהול פרויקטים מתחומים שונים.

כל אלו יאפשרו לחברה שלך לקבל את התמורה הגבוהה ביותר על כל שקל שמושקע ולייעל תהליכי עבודה שגוזלים זמן יקר, בשקיפות מלאה מצדנו.

רוצה לגלות מהו פוטנציאל החיסכון בארגון שלך?

פרטי התקשרות
ניטו-טק
שירותי רכש מתקדמים

ניטו טק בע"מ

הבעש"ט 6 לוד

טל: 08-5791782

מייל: [email protected]

צרו איתנו קשר