ניהול מלאי

סחורה ח(כ)מה

איך הופכים את ניהול המלאי למנוע צמיחה?

כך נסייע לך לשפר ביצועים עסקייםלמקסם את כושר הייצור ולחסוך עשרות אחוזים בעלויותבאמצעות ניהול מלאי חכם.

כאשר המלאי אינו מנוהל בצורה אופטימלית, החברה שלך עלולה לשלם עשרות אחוזים יותר עבור הסחורה וחמור מכך: כושר הייצור עלול להיפגע בעקבות חוסרים במלאי. איך אפשר למנוע את כל אלו, ולהפוך את ניהול המלאי לאחד ממנועי הצמיחה בחברה שלך?

בעזרת עשרות שנות ניסיון מצטבר, המומחים של NITO יאפשרו לחברה שלך ליהנות מכל היתרונות של ניהול מלאי מקצועי:

  • מקסום כושר הייצור – אנחנו נמנע חוסרים ונדאג לכך שכושר הייצור לא יפגע, על מנת למנוע אובדן הכנסות ולקוחות.

  • וויסות ובקרה – הזמנת כמויות גדולות מדי של סחורה, עלולה להוביל למצוקת מקום ולהכביד על תזרים המזומנים. המומחים של NITO ישמרו על בריאות המלאי, ויווסתו את היקף הסחורה בהתאם לצרכי המפעל.

  • חיסכון של עשרות אחוזים בעלויות הרכש – באמצעות ניסיון של עשרות שנים בניהול רכש ותהליכי משא ומתן, ובעזרת צוות רב לאומישעובד מול ספקים מכל רחבי העולם.

  • חיסכון משמעותי גם בעלויות הלוגיסטיקה – העבודה השוטפת שלנו עם מאות ספקים, מייצרת כוח קנייה המוביל להוזלת עלויות השילוח וצמצום זמני האספקה.

  • פתרון כולל – מתן פתרון חלקי או כולל לניהול שרשרת האספקה,בהתאם לצרכי הארגון, יאפשר לך לקבל את כל פתרונות המלאי והרכש במקום אחד.

מה כולל ניהול המלאי של NITO?

על מנת להפוך את ניהול המלאי לאחד ממנועי הצמיחה בחברה שלך, אנחנו מעמידים לרשותך שני פתרונות:

  • ניהול מלאי במיקור חוץ (VMI – Vendor-managed inventory) – במקום לעבוד מול עשרות ספקים, לשרוף זמן יקר ולשלם על המלאי יותר ממה שצריך – אנחנו נבצע את כל העבודה עבורך. המומחים של ניטו ידאגו לבריאות המלאי, יוודאו שהוא עומד ברמות המינימום והמקסימום הדרושות ויחסכו בעלויות ניהול המלאי, הרכש והלוגיסטיקה.

  • ניהול מלאי בקונסיגנציה – במודל זה כל המלאי הוא בבעלות NITO,כאשר המפעל משלם עפ"י צריכה בלבד. בצורה זו אנחנו גם מנהלים את המלאי, גם חוסכים לחברה את הצורך להחזיק כמויות מלאי גדולות וגם מונעים קשיים תזרימיים הנובעים מרכישת סחורה בהיקפים גדולים.במסגרת מודל זה אנחנו דואגים לניהול המלאי על שלל מרכיביו: מתכנון הרכש וניהול המו"מ מול הספקים – ועד ביצוע הרכישה, הלוגיסטיקה והאחסנה. כל שנותר הוא לשלם פר צריכה.

* ניתן לשלב בין 2 השיטות, לצורך ניהול המלאי בהתאם לצרכי החברה.

איך זה עובד? מומחי הרכש שלנו ישבו בתוך החברה, כך שמצד אחד הם יהיו מחוברים לצרכי המפעל, ומצד שני יקבלו מהמטה של NITO את כל הכלים לניהול מלאי אפקטיבי.

פרטי התקשרות
ניטו-טק
שירותי רכש מתקדמים

ניטו טק בע"מ

הבעש"ט 6 לוד

טל: 08-5791782

מייל: [email protected]

צרו איתנו קשר