ניהול רכש לתחום הבנייה

מנוע עוצמתי לחיסכון משמעותי בפרוייקט

ניהול רכש מקצועי ע"י חטיבת הבנייה בניטו טק חסכה ליזמים וקבלנים עד היום מליוני שקלים מעלויות ההצטיידות וחומרי הגלם בפרוייקטים.

כל יזם או קבלן מכיר את המשמעויות הכבדות לעלויות הרכש בחיי הפרויקט, החל מעלויות נטו של חומרי הגלם והציוד הנלווה הנדרש דרך עמידה בזמני אספקה ועד לניהול דרישות חריגות או בלתי מתוכננות.

חברת ניטו טק הוקמה בדיוק כדי לתת מענה לך היזם או הקבלן שרוצה פעילות מבוקרת, אפקטיבית ובשקיפות מלאה של הרכש לפרויקט.

כגוף רכש מקצועי עם ניסיון מעשי רב בתחומי המלונאות, התשתיות והקמת מבנים פרטיים וציבוריים בארץ ובחו"ל, חטיבת הבנייה אצלנו תסייע לך להקטין את עלויות ההקמה בעשרות אחוזים!!

איתור הזדמנויות מעבר לים

חיסכון משמעותי בעלויות הרכש עובר פעמים רבות דרך פנייה לשווקים בינלאומיים: מכיוון שההיצע מעבר לים כמעט בלתי מוגבל, היכולת למצוא חלופות זולות באמצעות פנייה לספקים בחו"ל גדלה באופן ניכר.

בעזרת צוות רב לאומי שמנהל קשר שוטף עם שווקים בינלאומיים, מומחי הרכש של ניטו טק ישמחו לאתר גם עבור הארגון שלך את החלופות הטובות ביותר מעבר לים. במסגרת מיפוי החלופות ננהל משא ומתן מניב, שלאחריו במידת הצורך נייבא עבורך את המוצרים (כולל שינוע ימי או אווירי, עמילות נכס וביצוע כל הפעולות הנחוצות להבאת מוצר עד פתח המפעל).

מקסום אפשרות במשא ומתן

מומחיות של עשרות שנים בניהול תהליכי משא ומתן מורכבים, מאפשרת למומחי הרכש שלנו להשיג את התנאים הטובים ביותר עבור הארגון שלך.

חיסכון זמן יקר

איתור ופתיחת צווארי הבקבוק שמייצרים עיכובים מיותרים בתהליכי העבודה: באמצעות ניתוח המצב הקיים, נייעל את תהליכי הרכש באופן שיחסוך לעובדי הארגון זמן יקר ויפנה להם זמן יקר לביצוע פעולות יותר פרודוקטיביות.

פרטי התקשרות
ניטו-טק
שירותי רכש מתקדמים

ניטו טק בע"מ

הבעש"ט 6 לוד

טל: 08-5791782

מייל: [email protected]

צרו איתנו קשר